Hujroh - Forum Pesantren Indonesia Alumni Pesantren Indonesia Forum      Misi Hujroh
 

Main juga kesini sul:
The Ghurfah Kisah Sukses Alumni Alumni di Luar Negeri Bisnis Online Hikayah fi Ma'had Railfans Dunia Pesantren Ekonomi Islam
Forum  Bisnis & Kerja  Investasi 
Czas Na Odrodzenie W Nowym Mieście.
Pages: [1]

(Read 51 times)   

Co Hujroh

  • Abadan fi Ma'had
  • ***
  • Co Hujroh No Reputation.
  • Join: 2018
  • Posts: 2046
  • Logged
Czas Na Odrodzenie W Nowym Mieście.
« on: 22 Aug, 2019, 15:40:43 »
Czas Na Odrodzenie W Nowym Mieście.

WSZYSTKICH PRZEMYSŁÓW, biznes motoryzacyjny jest najbardziej odpowiedzialny za doskonalenie sztuki retro. Wymyślił sprzedawcę w stylu Joe Isuzu i szybko wykorzystał nostalgiczne tęsknoty w nowych wzorach modeli i reklamie. Jakże smutne jest zatem widzieć, że przemysł tłumi swoją prawdziwą naturę i traktuje klienta jako podejście marketingowe.
Wystarczy rozważyć jego retrospektywne referencje. Mazda Miata, hołd złożony roadsterom z lat 50-tych, do którego dołączona jest starannie wycięta notatka o rurze wydechowej, była pierwszym retro rolloutem samochodowym. Jego triumf na rynku postawił cały przemysł motoryzacyjny na drodze do yesterville. Szybcy zwolennicy to Chrysler PT Cruiser, pastisz pionowych sedanów z lat 40.; Jaguar S-Type, czuły ukłon w stronę stylu nieśmiertelnego Mark II, ukochany przez brytyjskich policjantów i ich kryminalnych odpowiedników; i, co najlepsze, New Beetle, który łączy charakterystyczny kształt starego Beetle'a z najnowszą technologią motoryzacyjną, aby wyprodukować nowoczesny samochód o anachronicznej stylizacji. Nie do przebicia, retro auto prototyp, Mazda's Miata, niedawno świętował swoje dziesięcioletnie dziedzictwo z dziesiątej rocznicy wydania specjalnego, dzięki czemu jest to auto neo retro.
Jednak pomimo sukcesu produktów retro, przemysł motoryzacyjny nie w pełni zaakceptował retromarketing. W przypadku każdego wyczynu reklamowego w starym stylu, istnieją dziesiątki oleistych aluzji do reakcji rynku, obsługi klienta, a naszym obowiązkiem jest służyć. Saturn mówi wszystko.
Auto marketerzy niepotrzebnie wstydzą się swoich poprzedników Artful Dodger. Próbują się ukryć, ukryć swoje podstępne DNA, tylko po to, by cierpieć z powodu powrotu represjonowanego retromarketingu. Nadszedł czas, aby szaleństwo się skończyło. Powrót Joe Isuzu to początek, ale terapia musi iść dalej. Nadszedł czas, producenci samochodów, aby skontaktować się z twoim wewnętrznym hucksterem.